BOYS BASKETBALL



Albertville 43, Grissom 42



Arab 83, Scottsboro 59



Athens 58, Decatur 45



B.C. Rain 50, Vigor 49



Barbour County 44, Charles Henderson 43



Belgreen 65, Phil Campbell 39



Brantley 59, Highland Home 40



Briarwood Christian 62, Chelsea 59



Butler 53, Buckhorn 42



Cherokee 67, Vina 30



Clarke County 68, McIntosh 37



Columbia 63, Brewer 42



Curry 52, Walker 49



Dadeville 83, Benjamin Russell 78



Danville 42, Falkville 34



Decatur Heritage 67, Vinemont 50



Donoho 59, Fayetteville 45



Dothan 60, Eufaula 53



Douglas 60, Plainview 32



Elba 52, Andalusia 26



Fort Payne 72, Southside-Gadsden 66



Francis Marion 75, Hale County 61



Gadsden 67, Clay-Chalkville 60



Geraldine 74, Sylvania 42



Guntersville 49, Crossville 18



Hartselle 56, East Limestone 51



Hazel Green 64, Austin 61



Hokes Bluff 57, Alexandria 45



Holly Pond 78, Brindlee Mountain 45



Holt 60, Northside 50



Homewood 32, Spain Park 31



Hoover 67, Ramsay 49



Hubbard 56, Lawrence County 50



Indian Springs 45, Tarrant 37



Jackson 57, Thomasville 54



Lee-Huntsville 64, Huntsville 33



Leeds 54, Huffman 52



Locust Fork 56, Springville 35



Luverne 62, Daleville 35



Madison County 60, Madison Academy 43



Mary Montgomery 56, Theodore 53



McAdory 55, Brookwood 25



McGill-Toolen 52, Saraland 35



Monroe County 66, J.F. Shields 52



New Hope 72, J.B. Pennington 40



North Sand Mountain 87, Pisgah 61



Northside-Warner Robins, Ga. 68, Central-Phenix City 65



Notasulga 38, Loachapoka 37



Oakman 62, Cordova 40



Oneonta 49, Calera 48



Opp 44, Pleasant Home 39



Parker 56, Pleasant Grove 39



Pinson Valley 72, Hewitt-Trussville 60



Pleasant Valley 57, Ragland 36



Prattville Christian Academy 54, Montgomery Academy 43



Reeltown 46, Isabella 38



Rehobeth 52, Enterprise 39



Sacred Heart 69, Faith Christian 59



Saint Luke's Episcopal 73, J.U. Blacksher 37



Samson 51, Zion Chapel 29



Section 63, Fyffe 40



Shades Mountain Christian 37, Parkway Christian Academy 27



Southern Choctaw 54, Marengo 42



Southside-Selma 74, Ellwood Christian Academy 48



Spanish Fort 61, Gulf Shores 38



Sparkman 60, Bob Jones 45



Sylacauga 86, Chilton County 43



Tanner 60, Sheffield 49



Thompson 46, Oak Mountain 27



Trinity Presbyterian 50, Alabama Christian Academy 23



Vestavia Hills 51, Pelham 33



Waterloo 47, Athens Bible 43



Wenonah 62, Minor 36



Westbrook Christian 65, Gaston 48



White Plains 69, Piedmont 55



Whitesburg Christian 56, Covenant Christian 49



Wilson 47, Central-Florence 39



Woodlawn 80, Prattville 77



Class 3A Area 15



West Morgan 89, Westminster Christian Academy 65



Golden Bear Classic



Faith Academy 57, Robertsdale 33



Sipsey Valley Invitational



Sipsey Valley 64, Sweet Water 35



Sipsey Valley 64, Aliceville 35



GIRLS BASKETBALL



Alabama Christian Academy 52, Trinity Presbyterian 50



Albertville 47, Grissom 23



Arab 44, Scottsboro 43



Ashford 54, Northview 17



Athens 39, Decatur 35



B.C. Rain 58, Vigor 47



Bibb County 33, West Blocton 27



Blount 59, Baker 17



Brantley 61, Highland Home 43



Brewer 61, Columbia 48



Brooks 68, East Lawrence 53



Brookwood 49, McAdory 37



Buckhorn 65, Butler 21



Central-Tuscaloosa 40, Paul Bryant 32



Charles Henderson 32, Barbour County 28



Cordova 77, Oakman 29



Dadeville 49, Benjamin Russell 40



Dothan 40, Eufaula 19



Douglas 56, Plainview 43



Elba 51, Andalusia 33



Enterprise 51, Rehobeth 22



Fairfield 66, Jackson Olin 41



Fayetteville 31, Donoho 27



Fyffe 60, Section 53



Gardendale 69, Hueytown 57



Geraldine 44, Sylvania 33



Greensboro 49, Greene County 41



Guntersville 52, Crossville 45



Hewitt-Trussville 42, Pinson Valley 41



Hillcrest 62, Bessemer City 23



Hillcrest-Evergreen 45, Central-Hayneville 43



Holt 52, Northside 20



Huffman 42, Leeds 30



Jackson 42, Thomasville 37



Lawrence County 72, Hubbard 52



Lee-Huntsville 54, Huntsville 47



Lexington 51, Hatton 40



Locust Fork 56, Springville 51



Lynn 36, Berry 29



Madison Academy 47, Madison County 39



Marengo 54, Southern Choctaw 41



Mary Montgomery 47, Theodore 42



McGill-Toolen 48, Saraland 18



Mobile Christian 50, Washington County 22



Mortimer Jordan 38, Hayden 34



Muscle Shoals 47, Russellville 13



New Hope 71, J.B. Pennington 44



Northside 62, Central-Phenix City 42



Notasulga 67, Loachapoka 51



Oneonta 41, Calera 33



Opp 63, Pleasant Home 31



Pope John Paul II (Catholic High) 42, Ardmore 23



Prattville Christian Academy 58, Montgomery Academy 27



Reeltown 47, Isabella 37



Saint Luke's Episcopal 61, J.U. Blacksher 22



Shades Mountain Christian 33, Parkway Christian Academy 28



Shades Valley 75, Center Point 46



Spain Park 79, Homewood 44



Sparkman 54, Bob Jones 37



St. James 46, Loveless 8



Tanner 62, Sheffield 15



Tarrant 50, Indian Springs 5



Thompson 47, Oak Mountain 43



Verbena 34, Jemison 27



Vestavia Hills 40, Pelham 26



Vina 48, Cherokee 19



Wenonah 48, Minor 36



West Morgan 49, Westminster Christian Academy 40



Williamson 40, Alma Bryant 30



Hub City Classic



J.F. Shields 34, Monroe County 32



Wiregrass Athletic Conference Tournament



Winfield def. Fayette County, forfeit